KURZ PRE PÁRY - NAUČTE SA TANTRICKÉ UMENIE Táto výuka je určená pre všetky intímne žijúce páry, ktoré si chcú obohatiť sexuálny život a hľadajú cestu ako odstrániť zo svojho života rutinu. Tantrická masáž je práve to nové a osviežujúce, čo môžte do svojho erotického života zahrnúť. Teraz máte jedinečnú možnosť spestriť svoj milenecký vzťah a vrátiť mu iskru v intímnych oblastiach. Naučíte sa pochopiť a precítiť partnerove túžby, skryté priania a dotýkať sa svojho partnera iným spôsobom ako ste boli doteraz zvyknutý, dopriať mu relax, ale i viac potešenia a vzrušenia. Výuka je jednodenná a dĺžka výučby je po po vzájomnej dohode, nakoľko každému páru vyhovuje iné tempo. Náplň kurzu je možné do určitej mieri prispôsobiť vaším prianiam, napriklad viac sa zamerať na oblasti, ktoré vám prídu zaujimavé a ktoré by ste chceli rozvíjať. A ČO SI ODNESIETE S TANTRICKÉHO KURZU? Naučíte sa základné znalosti o tantre a pracovať s dychom Naučíte sa vytvoriť pohodlne prostredie pre masáž a aké pomôcky môžte použiť Naučíte sa krásne techniky, ktoré v tele prebudia všetky zmysly a pripravia telo na masáž Vyskúšate si aké je príjemné dotýkať sa partnera rôznymi predmetmy ako sú           kožušinky, či lávové kamene Objavíte nové spôsoby, ako sa dotýkať celého tela i intímnych miest svojho partnera           aby mu priniesli ešte viac potešenia. Naučíte sa nepoznané techniky masáže joni a lingamu Spoznáte nepoznané...   Celý kurz pre páry je teraz za zavádzajúcu cenu 250 EUR, bežná cena 325 EUR. Teším sa na vaše stretnutie a verím, že naučené techniky vám prinesú radosť, hravosť a inšpiráciu do vášho vzťahu.    
NOLI - M. Jatkovičová, Krivá 18, Košice, Slovensko, tel: +421 905 858 683 masaze-noli.sk © 2013, Všetky práva vyhradené,  dizajn: V.Szigeti
Bankovanie s masážou Táto metóda známa už v staroveku sa používa k potlačeniu bolesti pohybového aparátu a problémov vnútorných orgánov. Masáž s lávovými kameňmi Táto staroveká masáž má korene v čínskej kultúre a u amerických indiánov. Relaxačná aroma masáž Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne. Senzuálna masáž Pre všetkých,ktorí chcú prežiť príjemnú a vysoko intímnu masáž.
...váš svet relaxu
Zdravie pre telo a dušu.

DOMÁCA TANTRICKÁ MASÁŽ - KURZ PRE PÁRY

Objednávky telefonicky: 0905/85 86 83