NOLI - M. Jatkovičová, Krivá 18, Košice, Slovensko, tel: +421 905 858 683 masaze-noli.sk © 2013, Všetky práva vyhradené,  dizajn: V.Szigeti
Bankovanie s masážou Táto metóda známa už v staroveku sa používa k potlačeniu bolesti pohybového aparátu a problémov vnútorných orgánov. Masáž s lávovými kameňmi Táto staroveká masáž má korene v čínskej kultúre a u amerických indiánov. Relaxačná aroma masáž Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne. Senzuálna masáž Pre všetkých,ktorí chcú prežiť príjemnú a vysoko intímnu masáž.
...váš svet relaxu
Zdravie pre telo a dušu.

RELAXAČNÁ AROMA MASÁŽ

Objednávky telefonicky: 0905/85 86 83
Aromaterapeutická relaxačná masáž je jedna z najpríjemnejších a najoddychovejších masážnych techník. Masáž je vhodná pre pracovaných ľudí, zaťažených stresom trpiacích nespavosťov pretože uvoľnuje a harmonizuje telo navodzuje pocit pohody a posiľnuje imunitu. Veľmi vhodná pre ženy v klimaktériu, ktoré trpia návaľmi a psychickými výkyvmi nálad. Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne. Aroma masáž má obrovský relaxačný účinok. Ukľudní Vašu rozbúrenú myseľ a navodí nádherný pocit uvolnenia. Na masáž sa používajú étericke oleje z vysoko kvalitných rastliných výťažkov.