Senzuálna masáž prostaty a 13 komnaty s vyvrcholením podľa želania

noli

Noli Masáž – masáž, ktorá pohladí nielen telo :)

Pre všetkých, ktorí chcú prežiť príjemnú a vysoko intímnu masáž.

Prostata sa niekedy právom nazýva aj mužský bod G. Jej masáž prináša intenzívne sexuálne zážitky, má liečivé účinky a pomáha predchádzať zväčšeniu prostaty a toľko obávaným poruchám erekcie. Naše telo je popretkávané erotogénnymi zónami, ktoré už pri jemnej stimulácii vyvolávajú v tele drobné orgazmy. A práve masáž prostaty je tá správna cesta, ako si rozšíriť svoj obzor nepoznateľného potešenia a vydať sa do krajiny rozkoše.

Niektorí muži dlhé roky tajne túžia vyskúšať túto masáž, no hanbia sa o to požiadať svoju partnerku. Majú pocit, že ich partnerka bude vnímať ako muža inklinujúceho k homosexualite. Pravda je však taká, že masáž prostaty a homosexualita spolu vôbec nesúvisia. Muži masáž prostaty a pohlavných orgánov jednoducho milujú! Táto technika pre nich predstavuje intenzívnu slasť, prináša im hlboký sexuálny zážitok a nakoniec aj výbušný orgazmus.

Masáž prostaty začína masážou hrádze semenníkov a pokračuje smerom k análnemu otvoru. Veľmi príjemná je poloha v ľahu na boku so skrčenými kolenami alebo zozadu, ak muž kľačí na štyroch (tzv. poloha na psíka). Masérka používa jemné latexové rukavičky a na zvlhčenie lubrikačný gél. Najprv sa premasírujú obe polky zadočku, potom ritný otvor, aby sme dosiahli uvoľnenie svalov a nakoniec sa vsunie prst do análneho otvoru. Prostatu stimulujeme jemným vysúvaním a opätovným zasúvaním prsta, pohybom zo strany na stranu alebo aj krúživými pohybmi. Ďalším variantom môžu byť špeciálne pomôcky ako napr. masážne dildá, análne kolíky či vibrátory. Veľmi obľúbené sú aj masážne strojčeky, ktorých tvar sa dokonale prispôsobí polohe prostaty v tele a dosahujú veľmi efektívnu masáž prostaty.  

Zo začiatku sa masáž prostaty môže zdať nezvyklá, možno až nepríjemná, ale je to len otázka správnej prípravy a citlivého prístupu masérky. Počas masáže prostaty sa prevádza aj technika tantrickej masáže lyngamu (penisu) až do možného vyvrcholenia, samozrejme len ak si to klient želá, čo je už len špeciálnou čerešnička na torte.

Masáž trvá 60 min., cena: 55 EUR                                       

 

 

Objednávky telefonicky: 0905/85 86 83

 

Bankovanie s masážou

Táto metóda známa už v staroveku sa používa k potlačeniu bolesti pohybového aparátu a problémov vnútorných orgánov.

 

Masáž s lávovými kameňmi

Táto staroveká masáž má korene v čínskej kultúre a u amerických indiánov.

 

Relaxačná aroma masáž

Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne.

 

Senzuálna masáž

Pre všetkých,ktorí chcú prežiť príjemnú a vysoko intímnu masáž.