Venušina masáž - orientálna masáž

Venušina masáž: jemnosť a  zmyselnosť

Táto masáž pomáha ženám precítiť a znova objaviť svoju nežnú ženskosť, ktorú má v sebe každá žena. Určite oceníte pomalý plynulý a láskyplný dotyk za súčasného uvoľňovania celého tela, avšak bez masáže intímnych partií. Pôsobenie na všetky zmysly, ako aj teplo, vôňa olejčekov, príjemná hudba a hrejivé dotyky sú liečivou esenciou nielen pre telo, ale aj dušu.

 

 Keďže je ženské telo plné citlivých zakončení, táto jemná a zmyselná masáž je veľmi príjemná. Počas masáže masér venuje každej žene plnú pozornosť a maximálnu nežnosť.

 

Táto masáž bola do našej ponuky zaradená na základe priania veľkého množstva žien. Obsahuje všetky obľúbené prvky a postupy tantrickej masáže, avšak nie je v nej zahrnutá intímna masáž joni.

 

Priebeh masáže

Po príchode sa vás ujme masér, ktorý vás zavedie do teplej útulnej miestnosti, kde sa pri šálke čaju zoznámite a preberiete vaše očakávania a potreby. Skúsený masér so znalosťami klasických masáží, tantry, ale aj šamanizmu bude naladený práve na vás a bude sa vám plne venovať. Masáž sa začína krátkym rituálom v stoji, potom nasleduje masáž na ležadle pri sviečkach a relaxačnej hudbe, kde vás citlivý dotyk maséra nechá uletieť na anjelských krídlach do iného sveta.

Na vyžiadanie je táto masáž možná aj s masérkou, primárne ju však odporúčame absolvovať s masérom kvôli ideálnemu prepojeniu mužskej a ženskej energie.

Varianty masáže: 

60 min.: 40 €

90 min.: 60 €

Objednávky telefonicky: 0905/85 86 83

 

Bankovanie s masážou

Táto metóda známa už v staroveku sa používa k potlačeniu bolesti pohybového aparátu a problémov vnútorných orgánov.

 

Masáž s lávovými kameňmi

Táto staroveká masáž má korene v čínskej kultúre a u amerických indiánov.

 

Relaxačná aroma masáž

Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne.

 

Senzuálna masáž

Pre všetkých,ktorí chcú prežiť príjemnú a vysoko intímnu masáž.